Drzwi Okna Tarasowe Przesuwne HS HST 2200x2200Sosnowiec - Oferta nr121414 - Oferteo.pl

Drzwi Okna Tarasowe Przesuwne HS HST 2200x2200Cena brutto: 10206.00 PLN

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w aukcji przedstawiają realizacje wykonane przez Oknowent Sp. z o.o.

DRZWI HS ALUMINIOWE PODNOSZONO PRZESUWNE - DWA SKRZYDŁA PRZESUWNE

Dane techniczne:
profil: Kolos HI Blyweert Aluminium
szyba: pakiet 4/18/4/18/4 UW=5W/m2*K z ciepłą ramką w kolorze czarnym
wyposażenie: klamka jednostronna wewnętrzna + pochwyt wpuszczany zewnętrzny
okucie podnoszono przesuwne
kolor 7016 (antracyt obustronny - do wyboru ponad 100 kolorów w jednej cenie)
wymiary: 2200x2200
wyjście bezprogowe
dwa skrzydła przesuwne


Oferowane drzwi tarasowe to konstrukcja, która nadaje się zarówno do salonu z widokiem jak również do budynku komercyjnego. Popularne wśród klientów drzwi przesuwne umożliwiają tworzenie powierzchni szklanych, podnoszących komfort użytkowania pomieszczenia.


Zalety konstrukcji przesuwnych:
minimalizacja zajmowanego miejsce przez drzwi wejściowe,
podniesienie estetyki wnętrza dzięki dużym przeszkleniom,
komfort i prostota obsługi,
funkcjonalność przejścia dzięki łatwej obsłudze,
wyjście bezprogowe

Kolos
System kształtowników aluminiowych z przekładką termiczną przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Umożliwia budowanie drzwi przesuwnych oraz podnoszono-przesuwnych o maksymalnym ciężarze skrzydła 400kg. Profile trzykomorowe o głębokości skrzydła 72mm zapewniają wysoką izolację termiczną. Dostępny w wariantach z ościeżnicą jedno- i dwutorową. System drzwi przesuwnych umożliwia realizację wielkoformatowych przeszkleń przy jednoczesnej optymalizacji zajmowanej przestrzeni po otwarciu Sprawdzony przy budowie drzwi przesuwnych w domach jednorodzinnych oraz obiektach komercyjnych.


Podana cena dotyczy 1 sztuki konstrukcji HS z doliczonym 8% podatkiem VAT, który występuje w przypadku zakupu okna z montażem. Podana cena nie zawiera ceny montażu. Koszt montażu ustalany jest indywidualnie.
W przypadku zakupu konstrukcji bez montażu, należy doliczyć do kwoty netto (9450,00zł netto) wartość 23% podatku VAT (kwota brutto przy uwzględnieniu 23% podatku VAT wynosi 11623,50zł).

Oknowent sp. z o.o. jest polskim producentem stolarki aluminiowej, wykonawcą prac elewacyjnych oraz dostawcą wyrobów i produktów aluminiowych.
Firma realizuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie konstrukcji aluminiowych na bazie technologii wiodącego producenta systemów Blyweert.
Współpracujemy z najlepszymi producentami szkła tak, aby nasze produkty były najwyższej jakości.
Posiadamy kompleksowe rozwiązania systemowe, które pozwalają nam dostarczyć oraz zainstalować każdy rodzaj ślusarki (okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe itp.)
Ponadto nasza firma zajmuje się hurtową sprzedażą okien PCV, stolarki drewnianej, drzwi wejściowych i wewnętrznych, bram garażowych, rolet.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą firmy.
W przypadku nie odnalezienia interesujących Państwa przedmiotów (okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe itp.) zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail: oknowent@gmail.com celem przygotowania wyceny.
Informujemy, że istnieje możliwość przygotowania ślusarki aluminiowej (okien, drzwi, fasad itp.) niemalże w dowolnych wymiarach i konfiguracji.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1598